• Molly's Game

    ★★★

  • Entanglement

    ★★★★

  • Captain Fantastic

    ★★★★★

  • I Origins

    ½

  • Upstream Color

    ½

  • Upside Down

    ½

  • We Need to Talk About Kevin

    ★★★★★

  • Triangle

    ★★★★★

  • The Secret in Their Eyes

    ★★★★★

  • Beautiful Young Minds

    ★★★★★

  • Pi

    ★★★★★

  • Contact

    ★★★★★

  • Elevated

    ★★★★★

  • Whisper of the Heart

    ★★★★★