Sort by
  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Easter Sunday

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • One Strange Rock

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • We Cry Together

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Flesh of Another

    ★★★★

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • Waiting For Divine Intervention

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Dog

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Living

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Slipknot - Knotfest Los Angeles

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • A Few Things I'm Beginning to Understand

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½