Sort by

☮️ has logged 42 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Paranoid Park

Paranoid Park

2007
×
★★★★
Edit this entry  
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Happy Gilmore

Happy Gilmore

1996
×
★★★½
Edit this entry  
29
Point Break

Point Break

1991
×
★★★★
Edit this entry  
28
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Shoplifters of the World

Shoplifters of the World

2021
×
★★
Edit this entry  
27
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Edit this entry  
27
It's a Sin

It's a Sin

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
kid 90

kid 90

2021
×
Edit this entry  
22
Aquaman

Aquaman

2018
×
Read the review Edit this entry  
21
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Overnight Delivery

Overnight Delivery

1998
×
★★★★
Edit this entry  
20
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Into the Wild

Into the Wild

2007
×
Edit this entry  
19
Blackbird

Blackbird

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★½
Edit this entry  
17
Only You

Only You

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Certain Women

Certain Women

2016
×
★★★★
Edit this entry  
15
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★★
Edit this entry  
14
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dick Johnson Is Dead

Dick Johnson Is Dead

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
Sleeping with Other People

Sleeping with Other People

2015
×
★★★★
Edit this entry  
12
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★
Edit this entry  
10
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Stuck in Love

Stuck in Love

2012
×
★★★
Edit this entry  
09
Calm with Horses

Calm with Horses

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Night Moves

Night Moves

2013
×
★★★½
Edit this entry  
05
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
Edit this entry  
04
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★½
Edit this entry  
02
Eddie the Eagle

Eddie the Eagle

2016
×
★★★½
Edit this entry  
01
Labyrinth

Labyrinth

1986
×
★★★½
Edit this entry