Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • Happiness for Beginners

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Make Me Believe

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • About Fate

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★½

  • Love in the Villa

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • A Perfect Pairing

    ★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • The Royal Treatment

    ★½

  • Fresh

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★½

  • A Castle for Christmas

    ★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Sing 2

    ★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Aftermath

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★

  • Tiger King

    ★★★★½