Sort by
  • Mike Birbiglia: The Old Man and the Pool

  • Il migliore dei mondi

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Joe Pera: Slow & Steady

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Sly

    ★★★½

  • The Burial

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Hit Man

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • El Conde

    ★★★★

  • Jim Gaffigan: Dark Pale

  • Willem Dafoe

  • Full Circle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Demon 79

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • This World Can't Tear Me Down

  • My Summer with the Shark

    ★½

  • La Chimera

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Robots

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Dead Ringers

    ★★★½

  • A Brighter Tomorrow

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Last Night of Amore

    ★★★½

  • Mixed by Erry

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Enter Car World

    ★★★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

  • The Devil's Hour

  • Brado

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Robbing Mussolini

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★½

  • Falla girare

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★