Sort by

Andrew has logged 19 entries for films during February 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Wendell & Wild

Wendell & Wild

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Slow Bob in the Lower Dimensions

Slow Bob in the Lower Dimensions

1991
×
Read the review Edit this entry  
26
Rocky

Rocky

1976
×
★★★★
Edit this entry  
22
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Stepfather

The Stepfather

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Thelma & Louise

Thelma & Louise

1991
×
★★★★
Edit this entry  
17
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★
Edit this entry  
14
Glass

Glass

2019
×
★★★½
Edit this entry  
13
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★
Edit this entry  
13
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Tall Man

The Tall Man

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Noah

Noah

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★★½
Edit this entry  
04
Fire of Love

Fire of Love

2022
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Ruins

The Ruins

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Pet Sematary

Pet Sematary

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Old

Old

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry