Sort by
  • One Day

    ★★★

  • A Murder at the End of the World

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★

  • The Marvels

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★½

  • Joe Pera: Slow & Steady

  • Foe

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • The Mask

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★½

  • The Sweet East

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Brooklyn 45

    ★★½

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★½

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Lot 36

    ★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Influencer

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★