Sort by
  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Andrew Schulz: Infamous

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Infinite Storm

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Perfect Strangers

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Last Looks

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

  • Being James Bond

  • Vacation Friends

    ★½

  • Boiling Point

    ★★★★½