Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★

  • Ciao Alberto

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

  • A Man Named Scott

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • The Guilty

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Lead Me Home

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Hellbender

    ★★½

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ½

  • Old

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Titane

    ★★½

  • The Windshield Wiper

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Summit of the Gods

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Annette

    ½

  • Till Death

    ★★★★

  • Last Man Standing

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★

  • False Positive

    ★★½

  • Luca

    ★★

  • Bestia

  • We Need to Do Something

    ★½

  • Far from the Tree

    ★★★

  • Three Songs for Benazir

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • Dinner Is Served

    ★★★

  • American Eid

    ★★★★

  • Let's Be Tigers

    ★★★★

  • Growing Fangs

    ★★★½

  • The Last of the Chupacabras

    ★★★★

  • The Little Prince(ss)

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★½

  • Cruella

    ★★★½