Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Above the Clouds

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Pathaan

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Audible

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Dick Johnson Is Dead

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • What's My Name | Muhammad Ali

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½