Sort by
  • Bilis Negra

  • en niebla fugada;

    ★★★½

  • Damnation

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Partially Obscured

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Bros

    ½

  • Blonde

    ★★★

  • Pearl

    ★½

  • Barbarian

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★

  • Groot's First Steps

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★½

  • Nope

    ★★★½

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ½

  • The Pearl's Harvest

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • brushstrokes

    ★★★★

  • An Atom on Creation's Throne

    ★★★

  • Lights, Like Angels, Flying

  • Still Life

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ½

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ½

  • The Tomb of Kafka

    ★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • The Newest Olds

    ★★★½

  • Answering the Sun

    ★★★★½

  • Phenomenology of Image

    ★★★½

  • Yearly Departed

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Bud

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ½

  • Wasteland No. 3: Moons, Sons

    ★★★

  • Water from The Tremulous Stream

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • V/H/S/94

    ★½

  • A Heap of Broken Images

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Fury for the Dust

  • Polycephaly in D

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • In and Out a Window

    ★★★½