Sort by
  • Anyone But You

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • In the Valley of the Moon

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★½

  • Day Shift

    ★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

  • Uncharted

    ★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The Curse of La Patasola

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Tomorrow War

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

  • The Queen's Gambit

  • Soul

  • Enola Holmes

  • The Devil All the Time