Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • La Chimera

  • Last Summer

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Hopeless

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Firebrand

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Only the River Flows

    ★★★

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • The Sweet East

    ★★★

  • Black Flies

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Homecoming

  • Monster

    ★★★★

  • Jeanne du Barry

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Beautiful Disaster

  • Renfield

  • Air

    ★★★½

  • Americana

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Bloody Hell

    ★★★

  • I Used to Be Funny

    ★★★★½

  • Problemista

    ★★★½

  • Pure O

    ★★★★

  • Deadland

  • Hypnotic

  • Cora Bora

  • The Young Wife

  • Peak Season

  • My Drywall Cocoon

  • Flamin' Hot

  • It Lives Inside

  • Another Body

  • The Wrath of Becky

  • Scrambled

  • Story Ave

  • Down Low

    ★★★★

  • If You Were the Last

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Molli and Max in the Future

    ★★★½

  • Late Bloomers

  • Late Night With the Devil

    ★★★½

  • Self Reliance

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • National Anthem

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • The Accidental Getaway Driver

  • Passages

  • Bravo, Burkina!

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • Mutt

  • Victim/Suspect

    ★★★

  • My Animal

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ½

  • Landscape with Invisible Hand

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Flora and Son

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★½