Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Jules

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Swarm

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Afire

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • The Adults

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Passages

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★

  • Flora and Son

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★½

  • Kokomo City

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • The Persian Version

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Eileen

    ★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★½

  • Fremont

    ★★★

  • Earth Mama

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • Fancy Dance

    ★★★★

  • Cassandro

    ★★★

  • Missing

    ★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★