• Encanto

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • After

    ★★

  • Silver Skates

    ★★★

  • Queenpins

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★★

  • Paper Lives

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Superintelligence

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Breaking In

    ★★★

  • Woman in Gold

    ★★★

  • The Best Man Holiday

    ★★

  • Bad Genius

    ★★★★