Sort by

alyssia has logged 12 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Baby Geniuses

Baby Geniuses

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
A League of Their Own

A League of Their Own

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Book of Henry

The Book of Henry

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Love & Other Drugs

Love & Other Drugs

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Blue Jay

Blue Jay

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry