Sort by
  • Napoleon

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Thanksgiving

  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Priscilla

  • The Killer

  • Menus-Plaisirs Les Troisgros

  • All of Us Strangers

  • The Holdovers

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Fallen Leaves

  • Killers of the Flower Moon

  • Bottoms

  • Passages

  • Past Lives

  • Infinity Pool

  • The Menu

  • The Eternal Daughter

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

  • Decision to Leave

  • Aftersun

  • Corsage

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Batman

  • Fire of Love

  • House of Gucci

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • Land

  • Wild Indian

  • Little Women

  • The Irishman

  • The Goldfinch

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Uncut Gems

  • First Cow

    ★★★★

  • Marriage Story

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Liberté

  • Varda by Agnès

  • Alita: Battle Angel

  • The Farewell

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • High Life

    ★★

  • Her Smell

    ★★★★

  • Widows

  • Beautiful Boy

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • Suspiria

  • Watergate

  • A Star Is Born

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Burning

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

  • Cold War

    ★★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Game Night

  • Sorry to Bother You

  • Colette

  • Lizzie

  • Eighth Grade

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049