Sort by

aaron has logged 27 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Babylon

Babylon

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★
Edit this entry  
21
Big Ass Spider!

Big Ass Spider!

2013
×
Read the review Edit this entry  
20
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Rosaline

Rosaline

2022
×
★★★½
Edit this entry  
19
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Society

Society

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Splinter

Splinter

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Sick

Sick

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
A Wounded Fawn

A Wounded Fawn

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★
Edit this entry  
10
Lemonade Mouth

Lemonade Mouth

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Scooby-Doo! and the Spooky Scarecrow

Scooby-Doo! and the Spooky Scarecrow

2013
×
★★★
Edit this entry  
04
Scooby-Doo! Frankencreepy

Scooby-Doo! Frankencreepy

2014
×
★★★
Edit this entry  
04
Scooby-Doo! and the Goblin King

Scooby-Doo! and the Goblin King

2008
×
★★★½
Edit this entry  
04
Scooby-Doo! and the Witch's Ghost

Scooby-Doo! and the Witch's Ghost

1999
×
★★★½
Edit this entry  
02
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★
Edit this entry  
02
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry