Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • They/Them

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • A Dog's Way Home

    ★★

  • Purple Hearts

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Animal

    ★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Hancock

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Thor

    ★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • The Slumber Party Massacre

    ★★★½