Sort by
  • Wonka

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★★½

  • LEGO Marvel Avengers: Code Red

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Foe

    ★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • The Creator

    ★★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

  • The Crowded Room

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • Love & Death

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • In the Valley of the Moon

    ★★★

  • boygenius: the film

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • Blue's Big City Adventure

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Interface

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½