Sort by
  • Lola and the Sea

    ★★★★½

  • Magnolia

    ★★★★★

  • Life of Brian

    ★★★★½

  • In Bruges

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • Alice in the Cities

    ★★★★½

  • Grown Ups 2

    ½

  • Grown Ups

    ★★

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★

  • Silence

    ★★★★

  • Raging Bull

    ★★★★½

  • GoodFellas

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • Dope

    ★★★½

  • Mississippi Burning

    ★★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★