Sort by
  • I'm a Virgo

  • Fast X

    ★★★

  • ROB.B

    ★★★★

  • Big George Foreman

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Stone Cold

  • Social Butterfly

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Swarm

    ★★★

  • I Used to Be Funny

    ★★★★½

  • Bloody Hell

    ★★★½

  • Problemista

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Mustache

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • If You Were the Last

    ★★★★

  • Self Reliance

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • INTRUDr

  • Infinity Pool

  • Polite Society

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Project Wolf Hunting

  • What Comes Around

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Blackening

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Biosphere

    ★★★

  • I Like Movies

    ★★★★

  • Susie Searches

    ★★★

  • Baby Ruby

    ★½

  • Bros

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Swimmers

    ★★★

  • The Son

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Good Night Oppy

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★

  • Beast

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½