Sort by
  • Blade

  • Dune: Part Two

  • Best. Christmas. Ever!

  • Napoleon

  • Beckham

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★★½

  • Sitting in Bars with Cake

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Puppy Love

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Champions

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Fair Play

    ★★

  • You People

    ★★★

  • Best of Stand-Up 2022

    ★½

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • Treason

    ★★★½

  • I Believe in Santa

  • Tom Papa: What a Day!

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

    ★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • The Noel Diary

    ★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Christmas with You

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Iliza Shlesinger: Hot Forever

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • About Fate

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Love in the Villa

    ★★½

  • Me Time

    ★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • Look Both Ways

    ★★★½