Sort by

AllisonPregler has logged 25 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Bratz

Bratz

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Fat Albert

Fat Albert

2004
×
Read the review Edit this entry  
25
Zola

Zola

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Stuart Little

Stuart Little

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Who Let The Dogs Out

Who Let The Dogs Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Jurassic School

Jurassic School

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Rampage

Rampage

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
House on Haunted Hill

House on Haunted Hill

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Dumbo

Dumbo

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
14
The Orange Years: The Nickelodeon Story

The Orange Years: The Nickelodeon Story

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Dennis the Menace

Dennis the Menace

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Violet's Prey

Violet's Prey

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Star Kid

Star Kid

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Snow Day

Snow Day

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Magic in the Water

Magic in the Water

1995
×
Read the review Edit this entry  
04
Congo

Congo

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Mom, Can I Keep Her?

Mom, Can I Keep Her?

1998
×
★★
Read the review Edit this entry