Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Strays

    ★½

  • The Barn Part II

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Memory

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Father Stu

    ★★★½

  • Slutty the Clown

  • The Adam Project

    ★★½

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Good Voice Woman

    ★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The Way That I Am

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Dual

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Brazen

    ★½

  • Scream

    ★★★

  • The King's Daughter

    ★★

  • How I Fell in Love with a Gangster

    ★★

  • Four to Dinner

    ★★

  • The 355

    ★½

  • The Seduction of Rose Parrish

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • Rolling Like Thunder

    ★★★½

  • Scream of the Blind Dead

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★½

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • National Champions

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • A Castle for Christmas

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★½

  • Candy Coated Christmas

    ★★