Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Freelance

    ★★★

  • Kelce

    ★★★½

  • Hate to Love: Nickelback

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • About My Father

    ★★★

  • The Machine

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • The Honeymoon

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Adam Sandler: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Radical

    ★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

  • My Policeman

    ★★★

  • Chevalier

    ★★★½

  • Riceboy Sleeps

    ★★★★

  • Sidney

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Umbrella Men

    ★★★½

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Zwigato

    ★★½

  • Sisu

    ★★★★½

  • Butcher's Crossing

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★