Sort by

alicja has logged 22 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mary Magdalene

Mary Magdalene

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Aloha

Aloha

2015
×
Edit this entry  
29
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Flashdance

Flashdance

1983
×
★★½
Edit this entry  
24
Good Time

Good Time

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Blockers

Blockers

2018
×
★★
Edit this entry  
20
Halloween

Halloween

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Gemini

Gemini

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bao

Bao

2018
×
Edit this entry  
12
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Whip It

Whip It

2009
×
★★★½
Edit this entry  
07
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
Edit this entry  
05
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
Edit this entry  
04
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Baywatch

Baywatch

2017
×
Read the review Edit this entry