Sort by
  • Fool's Paradise

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

    ★★½

  • Suzume

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★½

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Significant Other

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★

  • Meet Cute

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • About Fate

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Day Shift

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★