Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★½

  • Monsters 103 Mercies Dragon Damnation

    ★★★½

  • ted

    ★★★★½

  • Echo

    ★½

  • Merry Little Batman

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Dealing with Christmas

    ★★★½

  • Leo

    ★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 2

    ★★★★½

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of the Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Good Chemistry: The Story of Elemental

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Something To Do

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Medellin

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Monster

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Fabrice Éboué - Adieu Hier

  • Skip and Loafer

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 1

    ★★★★½