• Lifechanger

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Addiction

    ★★★

  • Brubaker

    ★★★

  • The Cat and the Canary

    ★★★½

  • Clearcut

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Year of the Dragon

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Prime

    ★★★½

  • The Yakuza

    ★★★★

  • Mimic

    ★★½

  • Saving Face

    ★★★½

  • Rabid

    ★★★

  • Trick 'r Treat

    ★★★

  • Cellular

    ★★★½

  • Open Your Eyes

    ★★★