Sort by
  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Watcher

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • The Little Guy

    ★★

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • Groot's First Steps

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Honor Society

    ★★

  • Magnum Opus

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • TMNT: The Last Ronin (Animation)

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Twins

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Nan Movie

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fistful of Vengeance

    ★★★

  • Mo Gilligan: There's Mo to Life

    ★★★★½

  • Bubble

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The 355

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Death to 2021

  • The Witcher Season One Recap: From the Beginning

    ★★★

  • Making The Witcher: Season 2

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Russell Howard: Lubricant

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½