Sort by
  • Disenchanted

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Bones and All

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Marry Me

    ½

  • Fresh

    ★★★

  • A California Christmas: City Lights

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Twenty Something

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Flee

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • A California Christmas

    ½

  • Soul

    ★★★★