Sort by
  • Copenhagen Cowboy

  • This Place Rules

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Walk Up

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Life on the CAPS

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • No Bears

    ★★★

  • I Like Movies

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★

  • Blonde

    ★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

  • Pearl

    ★★½

  • Women Talking

    ★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • White Noise

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • The Maiden

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★½

  • Barbarian

    ★½

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • I Had a Dream of a House at Night

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★

  • Detective vs. Sleuths

    ★★★

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Princess

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★

  • Broker

    ★★½

  • Pacifiction

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½