• Black Adam

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • 13 Minutes

  • Eternals

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • T0-B1

    ★★★

  • Akakiri

    ★★★

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Elder

    ★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Twins

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Marksman

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Mulan

    ½

  • Onward

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Helluva Boss

    ★★★★★

  • Hazbin Hotel

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Justice League

  • Global Meltdown

    ★★★★★