• Twin Peaks: Fire Walk with Me

    ★★★★★

  • Dazed and Confused

    ★★★★★

  • Rebel Without a Cause

    ★★★★★

  • The Searchers

    ★★★★★

  • To the Wonder

    ★★★★★

  • Face/Off

    ★★★★★

  • The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★★★

  • The Misfits

    ★★★★★

  • Notre musique

    ★★★★★

  • The Bridges of Madison County

    ★★★★★

  • Top Gun

    ★★★★★

  • 35 Shots of Rum

    ★★★★★

  • National Treasure

    ★★★★★

  • Sahara

    ★★★★★

  • Burger Boy's

    ★★★★★

  • The Innkeepers

    ★★★★★

  • Drinking Buddies

    ★★★★★