• Brazen

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • FC Bayern – Behind the Legend

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • 15 Minutes of Shame

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Movie Hoarders: From VHS to DVD and Beyond!

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Money, Explained

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Unholy

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★★

  • Boogie

    ★★★

  • A Cop Movie

    ★★★★

  • Age of Samurai: Battle for Japan

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Marksman

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★½

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★½

  • News of the World

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★½

  • What Bitch?

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • You've Got This

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Tax Collector

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • The Stunt Double

    ★★★½

  • Fatal Affair

    ★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Veinteañera, Divorciada y Fantástica

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Out Of The Clear Blue Sky

    ★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Bombshell

    ★★★½