Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • No One Will Save You

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Malum

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★