Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Zero Woods of the Wild Place

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Growing Up Absurd

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ½

  • Being In A Place: A Portrait of Margaret Tait

    ★★★½

  • Instructions from Ancestors

  • Gospel Hill

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Ertrunken

  • Light Signal

  • Fall

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Spirited Away: Live on Stage

  • Bullet Train

    ★½

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★★

  • Close

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Hideous

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Enys Men

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★