Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★