Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★½

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Madame Web

    ½

  • Argylle

    ★½

  • Mean Girls

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Unfamiliar Familiarity

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★½

  • At Midnight

    ★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Past Lives

    ★★★★½