• Elvis

    ★½

  • The Batman

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Don't Look Up

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Azor

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Winter's Tale

    ½

  • Snowpiercer

    ★★★

  • Oblivion

    ★★★

  • Mega Cyclone

    ★★★

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Primer

    ★★★★½

  • The Princess Bride

    ★★★★