Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Chupa

    ★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Blue's Big City Adventure

  • Christmas with You

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Ex Creta

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Letter to My Mother for My Son

  • The Wonder

    ★★★

  • The Patient

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Groot's First Steps

  • Groot Takes a Bath

  • Not Okay

    ★★★

  • Wilderness

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

  • Lightyear

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • A Short Story

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • House Comes with a Bird

  • The Bad Guys

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: A Natural History

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★

  • Babysitter

    ★★★½

  • Goodbye Jerome!

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • A California Christmas: City Lights