Sort by
  • Saltburn

    ★½

  • Just Love and a Thousand Songs

  • The Swimmers

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Spiderhead

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Intrusion

  • The Guilty

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • The Life Ahead

  • Holidate

    ½

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★½

  • Tenet

  • After We Collided

    ★½

  • The Kissing Booth 2

  • Unhinged

    ★★★

  • Ava

    ★★

  • Most Dangerous Game

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ½

  • 365 Days

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Bombshell

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

  • Gemini Man

    ★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★

  • 7500

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Murder Mystery

  • Aladdin

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • After

  • Serenity

    ★★★

  • Close

    ★★★

  • Escape Room

    ★★★