Sort by
  • Killer Book Club

    ★½

  • Heart of Stone

    ★★

  • Zom 100: Bucket List of the Dead

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • About My Father

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fanfic

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • Royalteen: Princess Margrethe

    ½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Clock

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Tin & Tina

  • The Unheard

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Noise

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★★

  • A Good Person

    ★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Adults

    ★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • The Strays

    ½

  • Unlocked

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Your Place or Mine

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★★