Sort by
  • Senior Year

    ½

  • X

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★½

  • Playboi Carti - Live at Rolling Loud California 2021

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Cure

    ★★★★½

  • Old

    ★★

  • L'Avventura

    ★★★★½

  • The Sacrifice

    ★★★★½

  • In the Heights

    ½

  • Schindler's List

    ★★★★

  • Code Unknown

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★

  • American Beauty

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★