Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

  • Extraction 2

    ★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Champions

    ★★½

  • Cocaine Bear

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • BOCCHI THE ROCK!

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • Blonde

    ½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Luck

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise