Sort by
  • Baby Blue

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★½

  • Strange World

    ★★½

  • Stutz

    ★★★

  • The Amazing Maurice

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★½

  • Slumberland

    ★★★

  • Killer Sally

    ★★½

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The School for Good and Evil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Blood Relatives

    ★★★★★

  • Meet Cute

    ★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

  • Devotion

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • Margaux

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • White Noise

    ★★

  • TÁR

    ★★★

  • Me Time

    ★½

  • Mike

    ★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Lost Ollie

    ★★★

  • Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★