Sort by
  • 19B

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • El Daawa Ammah

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • EO

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Castle Falls

  • Back to the Outback

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Blue Moon

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Full Time

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Beckett

    ★★½

  • El Ens Wa El Nems

    ★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

  • Pig

    ★★½

  • In Front of Your Face

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★★½

  • Bergman Island

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Al Baad La Yazhab Lil Maazoun Marratain

  • Annette

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★½

  • Mesh Ana

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Souad

    ★★★½

  • The Father Who Moves Mountains

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Mama Hamel

  • For Rent

    ★★½

  • F9

  • Cruella

    ★★★

  • Ahmed Notre-Dame

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Reverie

  • Nobody

    ★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • What We Don't Know About Mariam

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Mass

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Paranormal

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

    ★★★★

  • The Floating Plan

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Project Power

    ★★½

  • Tereza37

    ★★★½