Sort by
  • APOPHENIA

  • Stutz

    ★★★½

  • brumèstega

    ★★★★

  • Black Adam

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

    ★★★

  • A Couple

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Summer, City and a Camera

  • Lightyear

    ½

  • What Is a Woman?

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Zygote

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • The Northman

    ★★★

  • Psycho

  • Everybody Hates Johan

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Veneciafrenia

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Seed

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Bones

  • The Last Duel

    ★★★

  • Happening

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Freedom Swimmer

  • Danse Macabre

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Vortex

    ★★★★

  • Belle

  • Memoria

    ★★★½