• The Courier

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Hell or High Water

    ★★★½

  • Blood Father

    ★★★★½

  • Now You See Me 2

    ★★½

  • Nerve

    ★★★½

  • Ghostbusters

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★½

  • La La Land

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • The Founder

    ★★★★½

  • Snowden

    ★★★★